Інтернет-магазин електронних сигарет Parbados Vape Shop

Ласкаво просимо в Vape Shop Parbados – інтернет-магазин електронних сигарет, створений для задоволення потреб українських вейперів. А також допомогти тим, хто кидає курити, знайти заміну шкідливій звичці. Насамперед для пошуку альтернативи тютюновим виробам було сформовано нашу групу однодумців. Ми дуже любимо вейпінг, тому запрошуємо Вас зробити внесок у розвиток вейп-культури в Україні.

Коли люди вперше намагаються перейти на пару, то стикаються з низкою проблем. Крім того, вибір вейпу та його обслуговування, а також підбір рідин для заправки. Ми старанно працюємо над тим, щоб представити Вам найкращий вибір якісного товару.

Буває, що курець не може впоратися самостійно із вибором. Так, як вейп виявляється неякісним, або з незрозумілою інструкцією, а то й взагалі, досить дорогим в обслуговуванні. І перше бажання, яке при цьому виникає – повернуться назад до куріння тютюну. Але завжди існує просте рішення. І ми його виявили.

Кожному клієнту – індивідуальний підхід

В інтернет-магазині Парбадос ми підберемо індивідуально під кожного клієнта вейп-продукцію, що найбільш відповідає його запитам. У каталогах сайту Parbados Ви знайдете різні товари для вейпінгу: електронні сигарети, бокс-моди, атомайзери, рідини, компоненти для самозамісу (ароматизатори, готові бази для ширяння, різноманітні добавки), аксесуари.

Тільки новий та якісний товар

У нас представлені якісні, справжні (і не лише) функціональні товари. Асортимент товарів влаштує як новачків, так і профі. Різноманітність найменувань популярних продуктів від відомих виробників електронних сигарет та ціни Вас приємно здивують. У нашому вейпшопі ви зможете дешево купити рідини, ароматизатори, основи для самозамісу та багато іншого.

Наші принципи роботи:

  • індивідуальний підхід до клієнта,
  • консультації від практикуючих вейперів,
  • асортимент товару, що постійно поповнюється,
  • 100% нові та оригінальні товари,
  • низькі ціни та висока якість,
  • обслуговування за гарантією і не тільки,
  • доставка по всій Україні

Ми знаходимося у найкрасивішому місті Вінниця, але намагаємось надати допомогу вейперам по всій Україні. Наші кваліфіковані менеджери – справжні професіонали, які допоможуть та проконсультують. Тому не соромтеся дзвонити чи писати нам!

Всі товари нашого інтернет-магазину розраховані на покупців, яким виповнилося 18 років. Ми продаємо електронні сигарети, рідини, комплектуючі та аксесуари тільки повнолітнім!

З повагою, адміністрація інтернет-магазину
Parbados Vape Shop